Nasza firma powstała w 2008 roku, jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem usługowym. Specjalizujemy się w montażu i spawaniu instalacji ze stali nierdzewnej, a także spawaniu orbitalnym, montażu rurociągów, zbiorników, pomp itp. Zajmujemy się również wykonywaniem badań wizualnych  metodą VT2.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą spawaczy i monterów, którzy posiadają certyfikaty TUV, UDT, uprawnienia na montaż i demontaż rusztowań, obsługa wózków widłowych, manitu, zwyżki itp. oraz wszelkie niezbędne narzędzia do rzetelnego wykonywania usług .

Do spawania orbitalnego wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt firmy Polysoude PS 164-2, AMI ARC 207A oraz Orbitec.

Do badań wizualnych metodą VT 2 wykorzystujemy endoskopy renomowanej firmy Vizaar VUMAN.

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość pełnionych przez nas usług. Dzięki wykwalifikowanej kadrze spawaczy i monterów naszą firmę wyróżnia wysoki zakres kompetencji, fachowość, rzetelność, profesjonalizm.

Naszą główną działalnością jest kompleksowy montaż linii technologicznych oraz wykonywanie instalacji przemysłowych ze stali nierdzewnej przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu takiego jak spawarki orbitalne, endoskopy itp. oraz wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanej kadry.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w ciągu 10-letniej pracy, gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, składa się na to szybkie, terminowe i precyzyjne wykonanie zleconych nam prac spawalniczych i montażowych.

Gwarantujemy szybkie i terminowe wykonanie zleconych prac montażowych i spawalniczych.

Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami, małymi firmami jak również klientami indywidualnymi w Polsce i za granicą.